Insplay - parents guide


Arendava mängu ja mänguasjade pakkujana on Insplay toonud enam kui 30 aasta jooksul kodudesse rõõmu ja huvitavat ajaveetmist kogu perele. Paljudes Eesti kodudes või haridusasutustes on vähemalt üks meie turule toodud mänguasi, robot, lauamäng või pusle.


Oleme ühtlasi MATIK maaletooja - meie algatusel toimunud sõnakonkursi kaudu on STEAM akronüümi asemele ilus ja täpne eestikeelse vaste. Loe lisa MATIK/STEAM kohta siin 

Insplay | Rekato

Meie tootjapartnerid

Meid tuntakse paljude maailmakuulsate mänguasjabrändide esindajana - LEGO, Ravensburger, Tactic, Revell ja teised.  Haridusvaldkonnas oleme ametlik koostööpartner maailma tipptegijatele LEGO Education, TTS, Makeblock, Sphero, Ozobot ja teised. Tutvu meie brändidega 

Insplay  haridus

Haridusvaldkond on meile südamelähedane. Oleme koolitanud sadu õpetajaid kasutama programmeeritavaid roboteid kui mängulisi õppevahendeid ja toetanud tehnoloogiapõhise hariduse populariseerimist. Igal aastal toetame enam kui 50 000 eesti lapse ja noore programmeerimisoskuse omandamist.

Meie jätkuv prioriteet on eestikeelse sisu loomine ja arendamine ning inspireerivate lisateenuste ja koolituste pakkumine.

Insplay hariduses

Kaubavalik

Meie valikus on üle 4000 arendava mänguasja olles üks kõige laiema kaubavalikuga pakkuja turul. Haridusasutustele pakume MATIK ehk STEAM õppetööd toetavaid vahendeid, arendavaid mänge ja haridusrobootikat.

 • Pakume üle 100 erineva lauamängu, millega oleme üks parima sortimendiga tegija Eestis. Meie eestindatud on mitmed populaarsed lauamängud - Alias, Tahad kihla vedada?, Eesti mälumäng jt.
 • Kõik Insplay müüdavad kaubad on varustatud CE märgistusega, vastavad Euroopa Liidus kehtestatud nõuetele ja mänguasjadele kehtivale ohutusstandardile EN 71.
Insplay lauamängude valik

Kus on meie tooted müügil?

Kogu Insplay tootevalik on leitav meie e-poest. Insplay suurimad edasimüüjad on enamus tuntud jaekaubanduse tegijaid, mänguasja- ja raamatupoode Eestis - Coop, Prisma, Selver, Kaubamaja, Apollo, Rahva Raamat, XS Mänguasjad, Juku, Euronics, Sinule.ee, Klotsipood, Hansapost jt.

Ühtlasi saab meie pakutavaga tutvuda ka Tallinnas asuvas näidistesaalis.

Tutvu ostukohtadega Vaata e-poodi Külasta näidistesaali   

Meie ajajoon

 • Ettevõtte asutamine

  Septembris 1991 asutati ettevõte Rekato, mille eesmärk oli pakkuda arendavaid ja kvaliteetseid mänguasju.

 • Oma kauplused

  Aastal 1994 avasime esimese LEGO mänguasjakaupluse ja kokku haldasime aastani 2002 kolme Tallinnas asuvat mänguasjade poodi.

 • LEGO Guinnessi rekord

  Korraldasime maailmarekordilise 24,91 meetri kõrguse LEGO klotsidest torni ehituse Tallinna Lauluväljakul, mis pääses Guinnessi rekordite raamatusse. Torn koosnes 391 478 klotsist.

 • Lätti laienemine

  Aastatel 2003 - 2014 tegutses Lätis meie tütaerettevõte Riiatoys.

 • Insplay sünd

  Seoses uute ärisuundadega võtsime 2017 suvel kasutusele uue kaubamärgi Insplay.

 • Robootika ja 50 000 last progema

  Tarnisime Eestis üle 8000 programmeeritava roboti ja oleme jätkuvalt robootikavaldkonna suurimaid tegijaid. Läbi nende mänguliste õppevahendite toetame igal aastal enam kui 50 000 Eesti lapse programmeerimisoskuse omandamist.

 • Ravensburgeri rekordpusle

  Korraldasime Solaris Keskuses maailma suurima 40320 tükist koosneva pusle kokkupaneku, millesse andis oma panuse üle tuhande inimese. Valminud rekordpusle kinkisime Viljandi Haiglale, et see tooks seal rõõmu nii väikestele kui suurtele.

Vaata lisaks

Meie inimesed

Pane nimed ja näod kokku - tutvu meie tiimiga.

Meie missioon

Tutvu meie kirega ja mis meid inspireerib.

Väärtused

Meie põhiväärtused, mida peame tõeliselt oluliseks.