Our Team 

Insplay sõbralik tiim on alati oma klientidele ja partneritele toeks, et pakkuda arendavaid mänguasju ja hariduslahendusi koos inspiratsiooniga. Võta meiega julgelt ühendust! 

 


Marianne Viirmaa

Sales Secretary


  +372 6500005

 marianne@insplay.eu


Maris Peensalu

Sales Secretary


  +372 6500040

 maris@insplay.eu



Merle Saar

Sales and Purchases Manager


  +372 6500041

 merle@insplay.eu



Endo Viires

Head of Sales

  +372 6500041

 endo@insplay.eu



Annely Lodi

Müügiesindaja Lõuna-Eestis, Virumaal ja Järvamaal


 +372 7362988

 annely@insplay.eu

 Soola 7, 51013 Tartu


Samuel Põldaru

Chief Marketing Officer


  +372 6500042

 samuel@insplay.eu


Urmas Sirel

Member of the Board, Founder


  +372 6500044

 urmas@insplay.eu



Andres Sirel

Chief Executive Officer


  +372 6500044

 andres@insplay.eu

Vaata lisaks

Meie missioon

Tutvu meie kirega ja mis meid inspireerib.

Väärtused

Meie põhiväärtused, mida peame tõeliselt oluliseks.

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust või tule külla.