Insplay tiim

Insplay sõbralik tiim on alati oma klientidele ja partneritele toeks, et pakkuda arendavaid mänguasju ja hariduslahendusi koos inspiratsiooniga. Võta meiega julgelt ühendust! 

 


Marianne Viirmaa

Müügisekretär


  6500005

 marianne@insplay.eu


Maris Peensalu

Müügisekretär


  6500040

 maris@insplay.eu



Merle Saar

Ostu- ja müügijuht


  6500041

 merle@insplay.eu



Endo Viires

Müügipealik

  6500041

 endo@insplay.eu



Annely Lodi

Müügiesindaja Lõuna-Eestis, Virumaal ja Järvamaal


 7362988

 annely@insplay.eu

 Soola 7, 51013 Tartu


Samuel Põldaru

Turundusjuht


  6500042

 samuel@insplay.eu


Urmas Sirel

Juhatuse Liige, asutaja


  6500044

 urmas@insplay.eu



Andres Sirel

Tegevjuht


  6500044

 andres@insplay.eu

Vaata lisaks

Meie missioon

Tutvu meie kirega ja mis meid inspireerib.

Väärtused

Meie põhiväärtused, mida peame tõeliselt oluliseks.

Kontakt

Võta meiega julgelt ühendust või tule külla.