Virtuaal- ja liitreaalsuse tehnoloogiates nähakse haridusvaldkonna jaoks suurt potentsiaali. Nii virtuaal- kui ka liitreaalsus võimaldavad õpitavat visualiseerida ja aitavad seetõttu saavutada paremaid tulemusi näiteks keerukate objektide ja (abstraktsete) protsesside või olukordade tundmaõppimisel.  

 Odoo pildi ja tekstiblokid
  • Avantise loodud ClassVR peakomplektid on innovaatilised haridusele suunatud virtuaalreaalsuse ja liitreaalsuse terviklahendus.

  • ClassVR portaal sisaldab tuhandeid materjale, mida on õpetajatel mugav kasutada kõikides ainetundides. Materjalikogu kasvab pidevalt. Valikus on 360-kraadised pildid, 360-kraadised videod, 3D mudelid (liitreaalsus) ja stseenid, kus on võimalik ringi liikuda. Kõik materjalid on jagatud kategooriatesse, märgistatud erinevate otsingusõnadega ning jagatud õppeainete järgi - kõik selleks, et otsing oleks võimalikult lihtne. Lisaks on koostatud 10 eestikeelset tunnikava, et alustamine võimalikult lihtsaks teha. Tunnikavad sisaldavad endas QR koodi, mille tulemusena jõuavad õiged materjalid koheselt peaseadmesse. Lisaks ideid, mida õpilastega koos teha erinevates ainetundides.  

  • ClassVR keskkonnas olev materjal ning enda materjalikogu võimaldab peakomplekte kasutada kõikides ainetundides.

  • Õpetajatele mõeldud portaal võimaldab kiirelt ja lihtsalt jagada korraga tunnikava kõikidesse peaseadmetesse ning kontrollida, mida õpilased vaatavad.

  • Võimalik programmeerida 3D-mudeleid, luua oma 3D-maailm, lisada oma pilte ning videoid. Võimalused on lõputud - õpilased saavad näiteks luua interaktiivse virtuaalse näituse muuseumis, avastada füüsikat ning rakendada oma programmeerimisoskusi, et need maailmad ellu äratada. 

Odoo - Sample 1 for three columns


Odoo - Sample 2 for three columns


ClassVR on loonud õpetajatele eraldi portaali kus on võimalik kontrollida kõikide peaseadete sisu paari lihtsa hiirekliki abil. Õpilased saavad erinevaid stseene, videoid ja pilte uurida vaid siis kui õpetaja on selleks loa andnud. Kui luba ei ole, vaatavad kõik seda, mida õpetaja näidata soovib. 30 peaseadme kontrollime üheaegselt ei ole kunagi olnud nii lihtne. See annab kindlustunde, et õpilased kasutavad peaseadmeid eesmärgipäraselt ning läbiviidav tund täidab oma eesmärgi. 


Odoo pildi ja tekstiblokid

VRroom

VRroom on virtuaalne kohtumisruum, mis annab võimaluse viia tunnid distantsõppe ajal läbi lastele väga meeldivas keskkonnas. See annab ka võimaluse suhelda rohkem isiklikul tasandil. Õpilasi on võimalik viia päikeselisele rannale,mänguväljakule, piraadilaevale või hoopiski kosmosejaama - VRroom võimaldab õpilastel koos olla erinevates põnevates kohtades. 

Nutikas tehnoloogia võimaldab kasutada VRroomi mistahes veebi võimaldava seadme kaudu, muutes selle kõikidele kättesaadavaks. 

Loo oma tasuta VRroomi konto siin

Demo

Tule tutvu ClassVR lahendusega meie kontoris


Leia meid
Hangi omale lahendus

Vaata tooteid meie e-poes

E-poodi


Avantise Maailm


Maailma esimene haridusalane virtuaalreaalsuse teemapark. Teemapark koosneb kuuest erinevast maailmast, mis hõlmavad kõiki õppekava valdkondi. Sadade uurivate stseenidega sukelduvad õpilased ainulaadsesse õppekogemusse.


Sissejuhatus Avantise Maailma