Virtuaal- ja liitreaalsuse tehnoloogiates nähakse haridusvaldkonna jaoks suurt potentsiaali. Nii virtuaal- kui ka liitreaalsus võimaldavad õpitavat visualiseerida ja aitavad seetõttu saavutada paremaid tulemusi näiteks keerukate objektide ja (abstraktsete) protsesside või olukordade tundmaõppimisel.  

 Odoo pildi ja tekstiblokid

 

  • Avantis on Suurbritannia juurtega ettevõte, kes on toetanud õpetajaid tehnoloogia kasutamisel klassiruumis kakskümmend aastat

  • Avantise loodud ClassVR peakomplektid on innoviaatilised haridusele suunatud virtuaalreaalsuse ja liitreaalsuse terviklahendus.

  • ClassVR keskkonnas olev materjal ning enda materjalikogu võimaldab peakomplekte kasutada kõikides ainetetundides

  • Õpetajatele mõeldud portaal võimaldab kiirelt ja lihtsalt jagada korraga tunnikava kõikidessepeaseadmetesse ning kontrollida, mida õpilasedvaatavad.

ClassVR on loonud õpetajatele eraldi portaali kus on võimalik kontrollida kõikide peaseadete sisu paari lihtsa hiirekliki abil. Õpilased saavad vabalt erinevates maailmas ringi rännata ainult juhul kui õpetaja on selleks loa andnud. Kui luba ei ole, vaatavad kõik seda, mis õpetaja näidata soovib. 30 peaseadme kontrollime üheaegselt ei ole kunagi olnud nii lihtne. See annab kindlustunde, et õpilased kasutavad peaseadmeid eesmärgipäraselt ning läbiviidav tund täidab oma eesmärgi. Kindlasti on soovituslik aga iga tunni lõpus lasta lastel 5-10 minutit surfata Avantise Maailmas, et nad saaksid avastada just seda, mis neile huvi pakub. 


Odoo pildi ja tekstiblokid

VRroom

VRroom on virtuaalne kohtumisruum, mis annab võimaluse viia tunnid distantsõppe ajal läbi lastele väga meeldivas keskkonnas. See annab ka võimaluse suhelda rohkem isiklikul tasandil. Õpilasi on võimalik viia päikeselisele rannale,mänguväljakule, piraadilaevale või hoopiski kosmosejaama - VRroom võimaldab õpilastel koos olla erinevates põnevates kohtades. 

Nutikas tehnoloogia võimaldab kasutada VRroomi mistahes veebi võimaldava seadme kaudu, muutes selle kõikidele kättesaadavaks. 

Loo oma tasuta VRroomi konto siin

Demo

Tule tutvu ClassVR lahendusega meie kontoris


Leia meid
Hangi omale lahendus

Vaata tooteid meie e-poes

E-poodi


Avantise Maailm


Maailma esimene haridusalane virtuaalreaalsuse teemapark. Teemapark koosneb kuuest erinevast maailmast, mis hõlmavad kõiki õppekava valdkondi. Sadade uurivate stseenidega sukelduvad õpilased ainulaadsesse õppekogemusse.


Sissejuhatus Avantise Maailma