LEGO Education SPIKE Essential

LEGO® Education SPIKE™ Essential on üks osa uuest LEGO Õppesüsteemist. See on suurepärane käed-külge õppelahendus, mis kasutab loomingulist lähenemist, et kaasata algkooliõpilased MATIK õppesse ning aidata kaasa nende iseseisvalt mõtlemise oskusele. See mänguline õpikogemus julgustab õpilasi uurima MATIK mõisteid, aidates samal ajal kaasa kirjaoskuse, matemaatika ja sotsiaalsete-emotsionaalsete oskuste arendamisele. Õppimisse on kaasatud ka erinevate karakteritega minfiguurid. Kõikidele minifiguuridele on loodud karakter ja oma iseloom, et iga õpilane oskaks samastuda LEGO Education SPIKE Essentiali tegelastega. 

Ikooni- ja sõnapõhine plokkide programmeerimine, lihtne riistvara, intelligentne kahepordiline kontroller, mootorid, valgusmaatriks ja värviandur aitavad õpilastel nende loomingu ellu äratada.  

 LEGO Education SPIKE Essential | Insplay

Mis vanusele on SPIKE Essential mõeldud?

SPIKE Essential on loodud algkooliõpilastele vanuses 6+. Lasteaiad, kus robootikaga on juba algust tehtud ning eelkooliealised soovivad oma oskusi veel lihvida, siis SPIKE Essential on selleks ideaalne kaaslane.


Mitme õpilase peale on üks komplekt mõeldud?

Soovitav on üks komplekt kahe õpilase peale.


Kas SPIKE Essential on mõeldud asendama WeDo 2.0?
SPIKE Essential on üks osa uuest LEGO Õppesüsteemist. See hõlmab endas suuremat vanusegruppi kui WeDo 2.0.

Mida SPIKE Essentiali komplekt endas sisaldab?

SPIKE Essential sisaldab 449 elementi, sealhulgas intelligentne riistvara ja tuttavad värvilised LEGO klotsid.  Riistvara hõlmab endas 2-pordilist kontrollerit, 2 väikest mootorit, valgusmaatriksit ja värviandurit, mida õpilased saavad programmeerida LEGO® Education SPIKE™ Appi kasutades. 

Komplektiga on kaasas 4 Minifiguuri, igal ühel neist oma iseloom. Minifiguurid on ka jutuvestjad, et probleemide lahendamine muutuks personaalseks igale õpilasele. 

Komplekt sisaldab ka varuosasid ja vastupidavat kasti, mida on lihtne sorteerida värvide põhiselt.

LEGO Education SPIKE Essential | Insplay

LEGO Education SPIKE Essential on peagi saadaval ka meie e-poes.
Huvi korral kirjuta [email protected]

 

SPIKE Essential hõlmab peamiselt loodusteaduste, inseneri- ja infotehnoloogia õppekava ning aitab kaasa kirjaoskuse ja matemaatika õppekavale. Tunnikavad leiate SIIT.