mBot2 on järgmise põlvkonna haridusrobot, mis kasvab koos õpilasega. mBot2 robot leiab laialdast kasutust nii alg-, põhi, kui ka gümnaasiumiastmes. mBot2 toiteallikaks on CyberPI. CyberPi on programmeeritav mikroarvuti, mis on mõeldud AIoT ja Pythoni õpetamiseks ja õppimiseks. Sellel väikesel mikroarvutil on täisvärviline ekraan, mitu sisendseadet, iseseisvalt välja töötatud CyberOS operatsioonisüsteem, suur salvestusruum ning valik mooduleid ja andureid.

mBot2 on mõeldud interaktiivsete ja nutikate õppetundide läbiviimiseks, mis on kaasahaaravad, lõbusad ja peegeldavad reaalmaailma rakendusi koos tipptasemel tehnoloogiatega (robootika, tehisintellekt, IoT ja andmeteadus).


Tänu täiustatud mBlock äpile võimaldab mBot õpilastel ja õpetajatel alustada plokkpõhise programmeerimisega, liikudes sealt edasi Pythonile.

Odoo text and image block

Powered by CyberPi

CyberPi toob Python programmeerimiskeele klassiruumidesse ja võimaldab kasutajatel tehisintellekti hõlpsalt õpetada ning õppida algtasemest kuni edasijõudnuteni. Võimsa Pocket Shield taskukilbi tehnoloogiaga töötamine muudab CyberPi-ga loometegevuse piiramatuks.

Täpne juhtimine

MBot2 mootoreid saab täpselt kontrollida nende pöörlemiskiiruse ja asukoha järgi, mis võimaldab matemaatika, füüsika ja inseneriteaduse põhimõtete kaasamist.

Täiustatud moodulid

mBot2 on varustatud järgmise põlvkonna ultrahelianduriga, mis sisaldab valgusandurit ja Quad RGB andurit - see kasutab samaaegselt 4 värviandurit värvide tuvastamiseks ja joone järgimiseks. 

 

All-round performance improvement

Odoo CMS - a big picture

 

Odoo CMS - a big picture


Seotud tooted