Pane oma idee elama

Seo kokku robootika, andurid ja prototüüpimine

 

 
 

Makeblock LaserBox laserlõikaja ja graveerija

Spetsiaalselt haridusasutustele ja isetegijate laboritele loodud Makeblock LaserBox on laserlõikur, millel on kõrgresolutsiooniga ülisuure lainurgaga kaamera koos AI visuaalse algoritmiga. Kaamera tuvastab automaatselt erinevaid materjale ja seadistab lõikegraveerimise parameetrid. Samuti tuvastab kaamera käsitsi loodud joonistused, mille saab lihtsasti erinevatele materjalidele graveerida. See muudab Laserboxiga loomisprotsessi lihtsaks ja lõbusaks

 "Kasutan Tallinna 21. Koolis tehnoloogiaõpetuse tundides lasertööpinki „Makeblock Laserbox“. Pinki on lihtne kasutada ja juba mõnede katsetuste põhjal õnnestuvad lõikamised ning graveerimised edukalt. Pingiga on kaasas tasuta ja lihtne tarkvara, mille najal saab elementaarseid tööesemeid luua, nii lõikamiseks kui ka graveerimiseks.  Lihtsate tööesemete lõikamine, nt 3 mm papist, võtab aeg ca 3-4 minutit, graveerimine veelgi vähem. Pingi kasutamine on õpilastele suhteliselt ohutu ja turvaline - kui avada tööpingi kaaneosa, seiskub automaatselt pingi töö." Mart Soobik, Tallinna 21. kool 
Makeblock Halocode arvuti

Halocode on väike, kuid võimas arvuti, millega lihtsalt alustada asjade ehitamist ja testimist. Sisseehitatud võrguühendus, mitmed andurid, ühendus- ja laiendusvõimalused teevad Halocodest suurepärase abimehe igas projektis.

Makeblock CyberPI arvuti

CyberPI on väike ekraaniga arvuti, mis võimaldab luua ja testida erinevad asjade interneti mudeleid. CyberPI omab mitu sisendseadet. Suur salvestusruum ning valik erinevaid mooduleid ja andureid on hea alguspunkt iga idee elluviimiseks.

Makeblock asjade interneti alustajakomplekt

Asjade interneti alustajakomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 13  elektroonilist moodulit ja 9 lisaseadet, sealhulgas kõlar, mootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-andur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumaku.

 
 

Makeblock mCreate 3D printer ja lasergraveerija

Klassiruumi 3D-printer loob just seda, mida vaja. Täpne otsik, painduv magnetiline tugiplaat. Võime jätkata tööd ka pärast voolukatkestust. Printerit on võimalik lisaotsiku abil seadistada lasergraveerimise režiimile.

Makeblock CyberPI innovaatori komplekt

Innovaatori komplekt võimaldab CyberPI või Halocode arvutiga teha esimesed ägedad projektid.  Servo ja põhimootor, ultraheliandur, LED riba, mitmikpuuteplaat ja liugur võimaldavad testida näiteks iseavanevat prügikasti või iseliikuvaid kardinad.

Makeblock asjade interneti õppekomplekt

Asjade interneti  õppekomplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 31 elektroonilist moodulit ja 10 lisaseadet, sealhulgas tark kaamera, kõlar, erinevad mootorid, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, õhu- ja niiskuse andurid, leegiandur, veepump, infrapuna andur, heliandur vahemikuandur, liikumisandur, kahekordne RGB-värviandur, nurgaandur, mitmikpuute plaat ja liitiumakud.

Makeblock asjade interneti teaduse komplekt 

Asjade interneti teaduse komplekt lisab CyberPI või Halocode arvutile 13 elektroonilist moodulit ja 9 lisaseadet, sealhulgas kõlar, mootor, servomootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, veepump, vahemikuandur, liugur, valguseandur, mullaniiskuse andur, juhtkang, temperatuuriandur, MQ2 gaasiandur, õhuniiskuse andur, leegiandur, magnetiline andur, mitmikpuute plaatl ja liitiumaku.

Makeblock asjade interneti robootikakomplekt

Asjade interneti robootikakomplekt sisaldab Mackeblok mBot robotit, 10 elektroonilist moodulit ja 10 lisaseadet, sealhulgas tark kaamera, kõlar, mootor, LED-riba, LED-rõngas, LED-maatriks, ventilaator, vahemikuandur, laiendatav moodul ja liitiumaku.

Odoo CMS - a big picture

  Kuidas LEGO Education toetab Maker ehk isetegijate mõttelaadi ja liikumist?  


LEGO Education toetab isetegija liikumist ja mõttelaadi, pakkudes loomelaboritele erinevaid komplekte, ülesandeid ja väljakutseid. LEGO klotsid on alustavatele leiutajatele kõige lihtsam prototüüpimise vahend, kuna mudeleid saab kerge vaevata muuta ja vajadusel lahti võtta, et ehitamisega uuesti alustada.
LEGO Education Maker julgustab igat last olema uudishimulik inspireerivas keskkonnas , kus lapsed on vabad looma imelisi asju, lahendades elulisi väljakutseid. Kui lapsed oskavad lahendust kujutada, siis nad oskavad seda ka ehitada!


 
LEGO Education Maker pakub laias valikus tegevusi, kus LEGO klots on kesksel kohal. See on avatud platvorm mängulisele ja loovale Maker isetegijale. Käed-külge praktilised ülesanded toetavad koostöös õppimist ja eluliste probleemide lahendamise oskust.  

 LEGO Education Maker ülesanded pakuvad väljakutseid alates alusharidusest kuni põhikoolini välja . Ülesanded arendavad meeskonnatöö oskust, kriitilist mõtlemist, loovat probleemide lahendamise oskust ja suhtlemisoskust.


Küsi hinnapakkumist!

Meil kehtivad haridusasutustele erihinnad

Küsin hinnapakkumist