Distantsõppe pakkumine

Vastupidavad, väheste osadega ja kergesti desinfintseeritavad tooted kodus olevatele õpilastele. 

Sphero BOLT Power Pack kohver 

Suurepärane haridusrobootika õppevahend distantsõppeks. Sobib nii eel-, alg, kui põhikoolile. Vähe komponente, kuid palju andureid ja infoallikaid. Vastupidav, toas õues ja vees. Klassikomplektidest on neid mugav kodudesse välja laenutada ning arvestust pidada.

LEGO Education BricQ Motion Prime

BricQ Motion põhikomplekt pakub lihtsaid praktilisi õpivõimalusi, ilma et oleks vaja kaasata arvutit. LEGO klotse liikuma pannes kogevad õpilased lahedat “Ahaa” efekti.

Komplekti kuulub 12 personaalset õppekomplekti, mis on mõeldud kasutamiseks distantsilt.

 

Codey Rocky klassikomplekt 

Võimekas haridusrobot distantsõppe korraldamiseks. 

Sobib algklasside ja põhikooli õpilastele. Vähe komponente, kuid palju andureid ja infoallikaid. Võimalus laiendada Neuron moodulitega ja alustada teed asjade interneti ja tehisintellekti õppimises. 

Globisens andmekogujad

Labdisc on kerge, kompaktne ning vastupidav andmeketas matemaatika, keemia, füüsika või loodusteaduse uurimise läbiviimiseks nii õues kui distantsõppes. Suurepärane vahend õpetamaks andurite tööd, andmete kogumist ja analüüsi.ClassVR virtuaalreaalsuse lahendused 

ClassVR virtuaalreaalsuse peakomplekte saab laenutada kodudesse ja võimaldada neil liituda virtaalsetesse klassidesse. Vahvad teemapargid ja tunnikavad teevad kodus olemise õpetlikult põnevaks. Koos ClassVR'ga ei tunne õpilane ennast üksi.

Lihtne taimer õppimiseks

Kodus õppimise keerulisim väljakutse on fookuses püsimine. Lihtsalt aktiveeritav, värviliste märgutuledega taimer aitab seda teha paremini, kui nutiseade. Eraldiseisev taimer on ka märguandjaks lapsevanemale lapse õpiaja ja ka nutiseadmete kasutuse osas.

Selleks et testida seadmete sobivust distantsõppeks võimaldame pakutud seadmeid lühiajaliseks rendiks. Huvi korral palun võta meiega ühendust.

Meie haridusbrändidKüsi hinnapakkumist!

Meil kehtivad haridusasutustele erihinnad

Küsin hinnapakkumist