Hariduslikud erivajadused ehk HEV on kaasaegne termin tähelepanu koondamiseks ja nende õpilaste toetamiseks, kellel on raskusi osaleda üldises hariduse andmise protsessis. Laiemalt adresseerib HEV ka inidividuaalse ja personaalse õppe vajadusi elukestvas õppes.

Valik HEV abivahendeid

Rahutud jalad

võimaldab õpilasel toetada ja tasakaalustada oma jalad. Maandab rahutust ja suurendab fookust klassis.

Lihtne taimer

 loob nutiseadmest vaba keskendumise. Lihtne seadistada. Roheline, kollane ja punane värv juhivad aega. 

Rahustav raskustekk

aitab lastel rahuneda, lõõgastuda, puhata ja parandada ärevuse taset. Suurendab kehateadlikkust.

Rohkem HEV vahendeid leiad meie e-poest

HEV ja robootika

Robootikavahendite kasutamisel on välja toodud palju positiivseid ja arendavaid külgi: loogilise mõtlemise, seadme juhtimise, programmeerimise, matemaatiliste ja

eneseväljendusoskuste arendamist põhjuse ja tagajärje seoste loomise toetamist. Lisaks meeldib lastele Bee-Botiga ja Ozobotiga mängida ning tegevused nendega on üldjuhul huvipakkuvad, lapsed on motiveeritud ja püsivad tegevustes kauem, kui traditsiooniliste õppemeetodite puhul.

Odoo pildi ja tekstiblokid 

Bee-Bot

Bee-bot toetab loogilise mõtlemise arengut ja aitab keskenduda. 

Odoo - Sample 1 for three columns

Esimene funktsioon

Adapt these three columns to fit you design need. To duplicate, delete or move columns, select the column and use the top icons to perform your action.

Odoo - Sample 2 for three columns

Teine funktsioon

To add a fourth column, reduce the size of these three columns using the right icon of each block. Then, duplicate one of the column to create a new one as a copy.