Jõuluaegne tarneinfo

Kuidas jõulupakid õigeaegselt kätte saada?

Pühadeperioodil soovitud kauba õigeaegselt kättesaamiseks tee kingiostud hiljemalt 18. detsembril (reede) enne kell 13.00, valides tarneviisiks pakiautomaat või kuller. Siis jõuab Sinu pakk kohale 23. detsembriks.


Kõige kindlam viis on tulla oma tellitud ja tasutud kaubale järgi meie Põhja-Tallinnas asuvasse müügisaali, Paavli 2a (asukohakaart). Ise järgi tulles võid tellida kauba kuni 23. detsember kell 12.00. Kaup on kättesaamiseks valmis 2-3h jooksul pärast ostu sooritamist. Külasta meid tööpäeviti E-N kell 09.00 - 17.00 ja R 09.00 - 16.00, esita isikut tõendav dokument ning ütle tellimuse number.


NB! Kui tellisid kauba pakiautomaati, siis palun mine pakile võimalikult kiiresti järele. Nii vabastab see koha järgmiste pakkide jaoks. 


Pühade ajal oleme avatud järgnevalt:

  • 23. detsember (kolmapäev) on meie kontor ja ladu avatud kuni kell 14.00

  • 24. - 25. detsember (neljapäev - reede) oleme suletud. Kõik neil päevil laekunud tellimused paneme teele 28. detsembril.

  • 31. detsember (neljapäev) on meie kontor ja ladu avatud kuni kell 14.00


Kuidas meie transpordipartner Omniva pakkide rekordperioodiks on ette valmistunud?

  • Omniva pakiautomaatide puhul näed pikema ooteajaga kohe ära Insplay e-poe ostukorvis pakiautomaati valides. Andmeid pakiautomaadivõrgu koormuse kohta uuendatakse igal tööpäeval.

  • Ühtlasi võttis Omniva tänavu kasutusele mobiilsed pakipunktid ehk pakibussid, mis populaarsetes asukohtades ja piirkondades klientidele pakke väljastavad. 

  • Teatud juhtudel, kui on näha, et pakijärjekord on mõne automaadi puhul erakordselt suur, siis suunatakse ka osa sealseid pakke lähedalasuvasse postkontorisse. Seda tehakse ainult juhtudel, kui see võimaldab paki kliendini kiiremini toimetada ning kui kliendile see lahendus sobib. Loe lisa siit.


 Lisainfot meie transpordiviiside, maksumuse ja tarnekiiruse kohta leiad siit.

 Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust [email protected] või helistades 650 0005


Soovime Sulle mängulist jõuluaega!

Insplay