TTS

TTS on 1985 aastal Suurbritannias asutatud ettevõte, kes pakub haridusasutustele unikaalseid lahendusi õppetöö rikastamiseks. TTS tooteid kasutatakse 87 riigis üle kogu maailma, sh paljudes Eesti lasteaedades ja koolides. Lisaks populaarsetele robotitele nagu Bee-Bot, Blue-Bot, Pro-Bot ja Ino-Bot, haarab TTSi tootevalik kõiki õppevaldkondi toetavaid lahendusi. Sealt leiab käeliseks tegevuseks kunstitarbed, matemaatika ja loodusainete õppeks komplekte ja andureid, muusika õppevahendeid, õuesõppe ja rollimängudeks sobilikke vahendeid, mööblit jpm. TTS peab oluliseks, et kõik tema tooted sobiksid hariduskasutusse, vastaksid EL ohutusnõuetele ja kõrgetele kvaliteedinormidele. Vaata lisaks: www.tts-international.com

Insplay on TTS ametlik esindaja Eestis ja Lätis.

Aktiivsusmonitorid (10 tk)

114,90 €
Tootekood:
PE10173B

Lapsesõbralikud ja tugevad aktiivsusmonitorid on ideaalne alternatiiv sammumõõtjale, innustab õpilasi oma samme ja aktiivsust terve päeva jooksul jälgima. Mõõtke samme, kaloreid, temperatuuri, läbitud vahemaad ja und. Seadet laetakse kaasasoleva USB-kaabliga. Seadistage kellaaeg ja kuupäev ja kasutage tavalise kellana. Reguleeritav randmeümbermõõdule 15–20 cm. Ideaalne alternatiiv sammumõõtjale, lihtne sammude lugemine.

Etnolöökriistade komplekt

329,90 €
Tootekood:
MES932B

Lihtsalt mängitavate instrumentide komplekt, millega saab luua eri helisid kogu maailmast, sh Aafrikast, Indiast, Tiibetist ja Indoneesiast. Näiteks looge eri ainete vahelisi seoseid ja tutvuge instrumentidega vastavalt sellele, kes neid mängivad. Lapsed reageerivad muusikainstrumentidele ning neile meeldib eri heli- ja kõlaomadustega eksperimenteerida. Sisu võib erineda.

Kahepoolne helitorude raam

344,90 €
Tootekood:
MES1246B

Helitorusid saab mängida mõlemalt poolt, nii et õpilastel on võimalik koos heli luua ning noote ja rütme harmoniseerida ja improviseerida. Komplektis on kaks eemaldatavat helitorude kogumit. Pulgad ei kuulu komplekti. K 62 x L 25 x P 91 cm.

Kolm ühes sihtmärgid

54,90 €
Tootekood:
PE00941B

Need värvilised sihtmärgid saab üles panna ja kokku pakkida vaid kolme sekundiga! Kerged, lapikuks kokkumurtavad ja hõlpsalt hoiustatavad sihtmärgid sobivad hästi viskemängudeks. Igal sihtmärgil on kolm avasuurust, millega saab muuta mängu lihtsamaks või keerulisemaks. Kasutatakse koos vahtkummist pallide või hernekottidega. Arendavad täpsust, mitte jõudu, ning sobivad igat liiki mängudeks ja tegevusteks. Valmistatud vastupidavast nailonist, sisseõmmeldud painduv sisemine metallvõru. Lapsed saavad ülespanekuga ka ise hakkama.

Laetavad stopperid koos ringifunktsiooniga

287,90 €
Tootekood:
PE00992B

Komplekt lihtsatest stopperitest, millel ei ole vaja patareisid vahetada! Mõeldud algkooli jaoks. Iga stopperikomplektiga on kaasas toitevõrku ühendatav laadimisalus, mis on ühtlasi ka hoidik. Ringifunktsiooni on väga lihtne kasutada ning numbriekraan on 100% suurem kui keskmisel stopperil. 16 laetavat stopperit, laadimisalus/hoiualus. Komplektis 16 tk. L 5,5 x P 8 x S 1,5 cm.

Lihtne taimer

35,90 €
Tootekood:
IT10014B

Lihtsalt aktiveeritav taimer, mis aitab lapsel ülesandele keskenduda. Seadistage soovitav aeg, vajutage käivitusnuppu, misjärel süttib taimeris roheline tuli ja kõlab helisignaal, mis annab märku aja lugemise algusest. Suurepärane visuaalne ja heliline abivahend keskendumisraskustega lastele.

Näosein

108,90 €
Tootekood:
EY10607B

Kaunis puidust raam, kuhu saab asetada pere või esemete pildid. Viis A5-formaadis raami koos akrüülkattega. Fotod tuleb vaid raami taha libistada. Igal pildikohal on peegel, mis on nähtav siis, kui pildid eemaldada. Pange raam madalale kõrgusele, et imikud ja mudilased seda nägema ulatuksid. Pange raami pere või samas ruumis olevate teiste laste pildid.

Õue-tähestikumatid

115,90 €
Tootekood:
EY06716B

Lapiga puhastatavad plaadid sobivad paljudeks õuemängudeks tähestiku ja sõnadega. Suurepärane vahend tutvustada lastele tähti ja kirjutamist. Iga täht on olemas väikeja suurtähena. Võite need näiteks aeda laiali paigutada ja tähestikujahti pidada, kasutada liivas ja vees või teha tähestikujenka!
Komplektis 26 tk. L 25 x P 25 cm.

Puidust joonistusraam (A1)

188,90 €
Tootekood:
EY10581B

Suur puidust raam sobib hästi joonistamiseks ja kirjutamise harjutamiseks. Las lapsed tõmbavad läbipaistvale pinnale suuri kaari, arendades nii motoorikat ja õppides pliiatsi hoidmist. Lapsed saavad pinnale omaloomingut teha või järgida kaartidel etteantut. Raami saab kinnitada seinale. Kaasas on eemaldatav peegel, millega saab luua mitmesuguseid pinnaefekte. Joonistuskaarte müüakse eraldi. Raam on valmistatud puidust ja pleksiklaasist. Peegel on valmistatud akrüülist. Kaardid on valmistatud lamineeritud paberist. K 66,5 x L 92 x S 3 cm.

Puidust kirjutustahvlid

67,90 €
Tootekood:
EY06692B

Looduslikule puitpinnale saab kirjutada. Kena täiendus tähtede ja numbrite õppele, sobib ideaalselt õue. Naturaalsed kirjutustahvlid on armas ja teistsugune lähenemine kirjutamisele ja loovusele. Kirjutage tahvlitele (veepõhiste) tahvlimarkeritega ja puhastage tahvlit lapiga. Iga tahvli ülaosas on ava, millega saab tahvlit riputada.
Komplektis 4 tk.

Rühmatrumm

414,90 €
Tootekood:
MES0874B

Selle trummiga saab tähistada, sõnumeid edastada ja müra teha. Valmistatud naturaalsetest materjalidest ning talub tihedat kasutamist paljude laste poolt. Mängige trummi kätega või kaasasolevate pulkadega. K 20 cm.

Suured numbrilepatriinud

154,90 €
Tootekood:
EY05346B

Ühendage tiivad nii, et nende täppide arv vastaks lepatriinu pea peale kirjutatud numbrile. 0-10. Komplektis on 11 pead ja 22 tiiba. Valmistatud vahust.
Komplektis 33 tk. L 27 x P 37 cm.

TTS patareiga stopper (6 tk)

69,90 €
Tootekood:
SC01219B

Lihtne, suure ekraaniga stopper, mida saab kohandada vastavalt vanuserühmale. Muutke seadistusi nii, et taimer näitab kas ainult minuteid või sekundeid või kümnendsekundeid. Sisse/välja-nupp asub stopperi peal, nii et lapsed ei saa stopperit kogemata nullida. Patareitoitega. Iga stopperi jaoks on vaja üht nööppatareid.

TTS patareiga stopper (üksik)

239,90 €
Tootekood:
SC01002B

Lihtne, suure ekraaniga stopper, mida saab kohandada vastavalt vanuserühmale. Muutke seadistusi nii, et taimer näitab kas ainult minuteid või sekundeid või kümnendsekundeid. Sisse/välja-nupp asub stopperi peal, nii et lapsed ei saa stopperit kogemata nullida. Patareitoitega. Iga stopperi jaoks on vaja üht nööppatareid.

Väike vikerkaaretrumm

201,90 €
Tootekood:
MES0401B

Tooge karneval klassituppa! Vikerkaaresarja tähistamiseks oleme selle värviliseks teinud. Õppige tundma helikõrgusi, noote ja heliastmikku. C-mažoori seadistatuna saab seda kasutada koos helitorude ning vikerkaaresarja ksülofoni ja kombikelladega ning luua klassibänd. Kuna värvid langevad kokku, on lihtne koos eri instrumente mängida. Kaasas on paar erikujundusega klopitsaid ja alus. Hääleulatus C5 kuni F6
Läbimõõt 30 cm.

Pimendusonn

144,90 €
Tootekood:
EY00254B

Pimendusonn on soodsa hinnaga onn, kus saab korraldada loovaid mänge ning mida on lihte üles panna ja hoiustada. Nailonist topeltkangas blokeerib valguse, sobib ideaalselt taskulampide ja helendavate esemete kasutamiseks ning lihtsalt hubase koha loomiseks. 12 varrast ja 8 ühendust. K 1 x L 1 x P 1 m.

Suured pesulõksud (sinine)

24,90 €
Tootekood:
EY02080B

Need suured pesulõksud sobivad hästi väikestele kätele, on lihtsalt kasutatavad ning sobivad igapäevaseks kasutamiseks. Pesulõksud võib ka õue viia ning nendega mänge täiendada. Need pesulõksud on mõeldud lastele, et nad omandaksid teatud peenmotoorikaoskusi. Pesulõksud on ohutud, vastupidavad ja kulumiskindlad. Pesulõksudega saab kinnitada tunnistusi nöörile ja mujale. Samuti saab nende abil panna välja laste joonistusi. Lapsed saavad pesulõksude abil kinnitada onnimaterjale. Valmistatud plastist. L 5 x P 10 cm.

Pealeastutavad programmeerimismatid ja kaardi...

159,90 €
Tootekood:
EY10660B

Pealeastutavad programmeerimismatid tutvustavad lapsele algtasemel programmeerimisja suunamõisteid. Lihtne vahend, mis õpetab lapsele programmeerimises kasutatavaid mustreid ning võimaldab neid praktikas kasutada. Sobib kasutamiseks enne programmeerimisroboti, näiteks Bee-Botiga mängima hakkamist.
Komplektis on 25 punast plaati, 25 edasisuuna kaarti, 25 tagasisuuna kaarti, 15 vasakpööret, 15 parempööret, 10 müürikaarti, 1 alguskaart ja tegevusideedega kaardid.

Bee-Bot lükkur 6-ne komplekt

25,90 €
Tootekood:
IT10112B

Lükake esemeid ühest kohast teise lükkuritega, mida saab Bee-Boti/Blue-Boti külge kinnitada. Komplektis
on 6 vikerkaarevärvides lisatarvikut, millega saab Bee-Boti ja Blue-Boti kasutamist mitmekesistada.

Bee-Bot pliiatsihoidjad 6-ne komplekt

25,90 €
Tootekood:
IT10114B

Bee-Bot oskab nüüd joonistada! Kinnitage ümbris, pange pliiats pliiatsihoidikusse ja võitegi alustada.
See kuuest vikerkaarevärvilisest ümbrisest koosnev komplekt on valmistatud kvaliteetsest plastist, mis peab vastu igapäevasele kasutamisele koolis.

Blue-Bot 2.0 6 robotit ja laadimisalus

689,90 €
Tootekood:
IT10080B

Komplektis on 6 Blue-Bot 2.0 mesimummu ja laadimisalus

Blue-Bot programmeeritav põrandarobot 2.0

119,90 €
Tootekood:
IT10082B

Uuel Blue-Bot põrandarobotil on heli salvestamise ja esitamise võimalus. Lapsed saavad igale juhtnupule salvestada heli ja seda taasesitada. Samuti oskavad Bee-Bot ja Blue-Bot robotid nüüd ka teineteist tuvastada ja tervitada.

Bee-Bot 2.0 6 roboti ja laadimisaluse komplek...

517,90 €
Tootekood:
IT10079B

Uus ja täiustatud Bee-Bot sobib ideaalselt juhtimise, suunamõistete ja programmeerimise õpetamiseks algtasemele. Bee-Bot tunneb nüüd ära teise Bee-Boti või Blue-Boti ja tervitab teda. Botid mängivad kas vaikeheli või õpilased saavad salvestada oma heli. Õpilased saavad salvestada heli ka iga nupuvajutuse jaoks, et mängu saaksid mängida ka kuulmis- või nägemispuudega lapsed.
* Suhelge teiste Bee-Botide ja Blue-Botidega
* Salvestage heli, mis esitatakse käskude sisestamisel kinnitushelina
* Bee-Bot esitab käsu täitmisel heli
* Kuni 200 sammu mälu

Bee-Bot programmeeritav põrandarobot 2.0

86,90 €
Tootekood:
IT10077B

Bee-Bot mesimumm-põrandarobot on väikelastele mõeldud õppevahend algoritmilise ja matemaatilise mõtlemise ning eneseväljendamise arendamiseks.

Uuel Bee-Bot põrandarobotil on heli salvestamise ja esitamise võimalus. Lapsed saavad nüüd igale juhtnupule salvestada heli ja seda taasesitada. Bee-Bot või Blue-Bot robotid oskavad nüüd ka teineteist tuvastada ja tere öelda ehk mängida maha salvestatud heliklipi. Lisaks on robotil suurem mälumaht, võimaldades talletada kuni 200 järjestikust käsku.

Pages