Blogi

Oleme reedel 17. augustil suvepäevade tõttu suletud

Head sõbrad, reedel 17. augustil on meie pood ja ladu suletud - tõstame purjed ja võtame Insplay perega suuna Kihnu saarele suvepäevi veetma.

Enne 16. august kell 13.00 tehtud tellimused tarnime tavapäraselt. Loe lisa kohaletoimetamisest.

Kui esitad Insplay e-poe kaudu tellimuse 16. augustil pärast kell 13.00 või 17. -20. augustil ja valid kohaletoimetamiseks Omniva teenuse, paneme selle teele 21. augustil ja pakk jõuab Sinuni 1-2 tööpäevaga.

Mõnusat augusti jätku ja taasiseseisvumispäeva Sulle!

Jaanipühade lahtiolekuaeg ja tarne

22. juunil on meie näidistesaal ja ladu avatud kuni 14.00.

Kui esitad Insplay e-poe kaudu tellimuse 22. juunil ja valid kohaletoimetamiseks Omniva teenuse, paneme selle teele esmaspäeval 25. juunil. Pakk jõuab Sinuni 26. - 27. juunil.

Kõige kiirem viis on tulla oma tellitud ja tasutud kaubale järgi meie Põhja-Tallinnas asuvasse müügisaali, Paavli 2a (asukohakaart). Kaup on kättesaamiseks valmis 2-3h jooksul pärast ostu sooritamist.

Dash roboti väljakutse võitjad

31. mail oli viimane tähtaeg osaleda esmakordselt Eestis toimunud põneval robootikavõistlusel „Dash roboti väljakutse“, kus 510-aastased lapsed said ennast proovile panna programmeerimises, probleemide lahendamises, koostööoskuses ja loovuses.
Võistlusel osales 23 tiimi, kokku 88 last.

Veebiseminar: Miniarvuti micro:bit õppetöös

22. mail korraldame järjekorras kolmanda tasuta praktilise veebiseminari kõikidele haridusrobootika fännidele ning alg- ja põhikooli õpetajatele. Seekord tutvustame peopesa suurust ja lihtsasti programmeeritavat miniarvutit micro:bit, mis pakub mitmeid võimalusi programmeerimise õppimiseks ning mille külge saab kinnitada erinevaid sensoreid ja teisi seadmeid, et teha ägedaid loovprojekte. Seminaril toome mitmeid praktilisi näiteid micro:bit miniarvuti kasutamise kohta alg- ja põhikoolis.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard