Blogi

Joonistusvõistlus "Minu esimene start-up"

Insplay, Lastejaam ja Robotex kutsuvad lapsi joonistama roboteid ja oma äriideed sellest, mida robotid tulevikus meie eest ära võiksid teha. 

Haridusedendajad kutsuvad otsima sõnale STEAM eestikeelset vastet

Tallinna Ülikool, Heateo Haridusfond, HITSA, Insplay ja LEGO Education kuulutavad välja konkursi leidmaks akronüümi STEAM asemele ilus ja täpne eestikeelne sõna. 

Ingliskeelne lühend STEAM tähistab viiel valdkonnal tuginevat praktilise kallakuga õpet ehk teaduse, tehnoloogia, inseneeria, kunstide ja matemaatika edukat ühendamist. Selline õpe muutub aina olulisemaks ning esimesi teadmisi selles vallas jagatakse juba lasteaias. Seepärast on aeg leida võõrapärasele väljendile kena ja täpne vaste eesti keeles.

Coding Express progerongi tuur

Eestit tuntakse välismaal digitaalse võlumaana, kus kasvavad üles helgete ajudega leiutajad. 11 lasteaeda üle Eesti annavad sellesse eduloosse oma panuse Coding Express progerongi tuuri kaudu.

TTS 2019 kataloog ja tasuta õppematt

Välja on jõudnud esimene eestikeelne TTS hariduskataloog, mis koondab uuenduslikke ja arendavaid STEAM õppevahendeid lasteaeda ning kooli. Need turvalised ja vastupidavad tooted on välja töötatud õpetajatega koostöös.

Insplay eripakkumine

Telli TTS tooteid üle 200 euro eest ja saad ostuga kaasa ühe tasuta Bee-Bot ja Blue-Bot õppemati „Muinasjutt“ (tootekood ITSFAIRYB) või „Aarete saar“ (tootekood ITSMAT1B) väärtusega 34,90 eurot.

TASUTA Angry Birds tegevusmäng!

Sa lugesid õigesti - TASUTA Angry Birds tegevusmäng!

 Tasuta mängu saamiseks on vaid 2 reeglit:

1. Osta Insplay e-poest vähemalt 30€ eest Tacticu mänge, lauamänge või muid tooteid.

2. Sisesta ostukorvis sooduskood: "ANGRYBIRDS"

Ja saadki tasuta kaasa Angry Birds tegevusmängu väärtuses 19,90€.

Tacticu valikut näed siit.

Pages

Swedbank SEB Nordea Maestro Visa/MasterCard